O nas

O nas

Przychodnia Weterynaryjna „4 ŁAPY” funkcjonuje od maja 2008r. Jest kontynuacją Przychodni  Weterynaryjnej „BAKCYL” założonej w 1990 roku przez lek. wet. Andrzeja Choszczewskiego. W roku 1998 do zespołu dołączył lek. wet. Tomasz Choszczewski, a w 2006r. lek. wet. Agnieszka Choszczewska. W 2014r zespół powiększył się o młodego, ambitnego lek. wet. Michała Kwiatkowskiego oraz przesympatyczną Magdę Pokojską.

Tworząc Przychodnię staraliśmy się aby miejsce to było przyjemne dla naszych pacjentów i ich właścicieli. Dokładamy wszelkich starań aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Poprzez ciągłe kształcenie się i udział w szkoleniach podnosimy nasze kwalifikacje.

Przychodnia „4 ŁAPY” mieści się na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Dysponujemy przestronnym parkingiem oraz ogródkiem dla naszych podopiecznych.

Nasz zespół

lek.wet. AGNIESZKA CHOSZCZEWSKA

Jest Absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Szescioletnie studia ukończyła w 2006r. Liczne staże i praktyki już na studiach pozwoliły na rozpoczęcie samodzielnej pracy w zawodzie lekarza weterynarii z bardzo dobrym przygotowaniem. Od początku swojej pracy zawodowej zajmuje się interną i chirurgią zwierząt towarzyszących. Cały czas stara się podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i sympozjach. W roku 2012r po trzyletnich studiach podyplomowych w Warszawie, uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Łącząc pasję z pracą rozwija swoje umiejętności i wzbogaca doswiadczenie w zakreise chirurgii małych zwierząt.

Drugi zawód- mama dwójki dzieciaków Majeczki i Radzia oraz całodobowe pogotowie rodzinne. W wolnych chwilach spacer i dobra książka niesie relaks i odprężenie.

lek.wet. TOMASZ CHOSZCZEWSKI

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie w 1998r. Bedąc praktykującym lekarzem weterynarii ukończył studia podyplomowe „Choroby psów i kotów” oraz uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chorób koni oraz rozrodu zwierzat. Liczne staże , praktyki, uczestnictwo w kongresach i sympozjach pozwoliły na prowadzenie własnej praktyki, wysoką jakość usług oraz szerokie spektrum działania.

W czasie wolnym pasjonat off-road’u.

lek. wet. ANDRZEJ CHOSZCZEWSKI

Studiował na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Ukończył studia w 1974r. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się dużymi zwierzętami. W latach 1975-90 pełnił funkcję kierownika Specjalistycznej Lecznicy Weterynaryjnej w Brodnicy. W roku 1990 otworzył własną praktykę weterynaryjną – Przychodnię BAKCYL. Uczestnictwo w sympozjach i kongresach naukowych pozwala na ciągłe podnoszenie kwalifikacji. W roku 1983 ukończył studia podyplomowe z zakresu Chorób trzody chlewnej i uzyskał tytuł specjalisty.

lek.wet. MICHAŁ KWIATKOWSKI

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2014r. W toku studiów uczestniczył w licznych stażach ,dzieki którym bardzo dobrze przygotował się do zawodu lekarza weterynarii. Od początku swojej pracy zwiazany jest z naszą przychodnią. Dorasta zawodowo pod okiem bardziej doświadczonych lekarzy co pozwala mu na nieustanny rozwój. W przyszłości ma w planach rozpoczęcie studiów specjalizacyjnych z chirurgii oraz chorób wewnętrznych psów i kotów.

Prywatnie właściciel kotki o imieniu Faza. Po godzinach pracy Michał lubi czytać dobre kryminały, uprawia turystyke rowerową. Polskie Tatry są miejscem, w które zawsze powraca by „naładować baterie”, żeby z jeszcze większą gorliwością leczyć Państwa pociechy.

MAGDALENA POKOJSKA

W roku 2013 zakończyła naukę w Zespole Szkół Zawodowych w Brodnicy otrzymując tytuł technika ekonomisty. W naszym zespole pracuje od maja 2014r. Sympatia do zwięrzat oraz zainteresowanie ich pielęgnacją sprawiło, że ukończyła kurs groomerski i podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kolejnych szkoleniach z zakresu strzyżenia, trymowania i pielęgnacji zwierząt towarzyszących.

Prywatnie właścicielka suczki Niki i kocicy Łatki.

MAJCIA

RADUŚ

Skontaktuj się z nami

Tomasz Choszczewski
Brodnica, ul. Waryńskiego 27
tel. (56) 493 10 04
kom. +48 602 449 521
Agnieszka Choszczewska
kom. +48 692 596 388
Michał Kwiatkowski
kom. +48 668 838 577
Andrzej Choszczewski
kom. +48 502 393 158
Podaj wynik: × =